logo2

تعمیر و ارتقاء تجهیزات

یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه نیکو ماشین، تعمیر و ارتقا تجهیزات دستگاه‌های گز و سوهان می‌باشد. تیم مهندسین مجرب و کاربلد نیکو ماشین با عیب‌یابی و حل تمام مشکلات دستگاه اعم از رفع سر و صدای دستگاه، تنظیم دور و گشتاور مناسب، تنظیم برد الکترونیکی دستگاه و همچنین تنظیم و بالانس دستگاه برای گرفتن بهترین دور و خروجی برای دستگاه‌های شما را انجام می‌دهند.

0913-368-3506

به کمک این دستگاه می‌توان خمیر سوهان را قبل از پخت در ضخامت مورد نظر آماده و برش زد. در دستگاه پهن کن سوهان کاتردار، خمیر سوهان بعد از رد شدن از غلتک‌ها و برش توسط کاتر دستگاه، به کمک نوار نقاله بر روی میز آشپز قرار خواهد گرفت.

می‌توان از این دستگاه در تولید گز، سوهان، سوهان گزی و انواع شیرینی جات استفاده کرد. با توجه به کاربرد دستگاه پهن کن سوهان می‌توان آن را برای مصارف مختلف شخصی سازی کرد. 

بطور مثال دستگاه فوق فقط عملکرد پهن کردن سوهان و برش آن توسط کاتر را انجام می‌دهد. در صورتی که دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک عملکرد پهن کردن سوهان گزی و برش آن توسط  لقمه زن و همچنین اجزا دیگری مانند ویبراتور برای پاشش نارگیل روی محصول سوهان گزی مورد نظر نیز دارد. دستگاه دارای استانداردهای لازم برای مصارف صنایع غذایی می‌باشد. دستگاه پهن کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف دارد. دستگاه پهن کن سوهان کاتردار در ابعاد مختلف و بصورت سفارشی در مجموعه اصفهان طرح تولید و عرضه می‌گردد.

تعمیر و ارتقاء تجهیزات

عیب‌یابی تمامی قطعات مکانیکی و الکتریکی
تعمیر و ارتقا تمامی تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی
تنظیم دور و گشتاور مناسب
بهبود عملکرد دستگاه‌های ضعیف شده
تغییر در قسمت‌های مختلف دستگاه طبق خواسته مشتری
نصب و تنظیم PLC برای دستگاه‌ها
روان‌کاری اصولی تمامی قطعات دستگاه برای رفع صداهای ناهنجار
طراحی و نصب کاور استیل برای دستگاه‌های شما
تغییر شاسی و بلند و کوتاه کردن دستگاه
عوض کردن زنجیر و نوار نقاله دستگاه
درصورت بروز خرابی و عملکرد معیوب قطعات، با ارسال قطعات یدکی در کمترین زمان دستگاه مجدد تعمیر و راه‌اندازی می‌شود
تعمیر و ارتقاء تجهیزات​
تعمیر و ارتقاء تجهیزات​
تعمیر و ارتقاء تجهیزات​
تعمیر و ارتقاء تجهیزات

یکی از خدمات مجموعه اصفهان طرح، طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری موادغذایی بخصوص در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان در اصفهان می‌باشد. مجموعه ما فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1389  در زمینه  ساخت و تولید انواع قالب‌ها صنعتی، طراحی و ساخت انواع استند و باکس تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تولید دستگاه‌های صنعتی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

در فرایند تولید و پخت گز دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از میان آن‌ها می‌توان به دستگاه پهن‌کن سوهان اشاره کرد. از دستگاه پهن‌کن می‌توان برای فرآوری انواع مواد غذایی استفاده کرد. دستگاه پهن‌کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف را دارا می‌باشد. گروه مهندسین صنعتی اصفهان طرح و مجموعه نیکوماشین ، طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنایع تولیدی گز و سوهان را با توجه به سفارشات مشتریان انجام می‌دهد.

مشاوره راه اندازی و ثبت سفارش

مجموعه ماشین‌سازی نیکو دستگاه‌های مورد نظر شما را با توجه به خواست و سفارش مشتری در کمترین زمان و با مناسب‌ترین نرخ قیمت آماده و ارائه می‌کند. دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان با نام درخشان ماشین سازی نیکو دارای ضمانت‌نامه یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی می‌باشد. دستگاه‌ها قابلیت سفارشی‌سازی ابعاد و المان‌های مجزا به خواست مشتری را دارا می‌باشند. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

man-services
دیگر محصولات

خط تولید دستگاه‌های سوهان و گز

راه های ارتباطی

راه های تماس با مجموعه ماشین سازی نیکو

تلفن

09139585565

مهندس زاده احمدی

تلفن

09133683506

مهندس اخوان پور

تلفن

09130331457

مهندس عباس زاده

ایمیل

info@nikoomachine.com

nikoomachinee@gmail.com

مجموعه صنعتی ماشین سازی نیکو با بیش از 50 سال سابقه درخشان، سعی در هموار کردن مسیر بهره‌وری و افزایش کیفیت و نرخ تولید صنایع غذایی گز و سوهان داشته است. استاندارد سازی و کیفیت بالا از مشخصه‌های بارز خطوط تولید گز و سوهان در مجموعه ماشین سازی نیکو می‌باشد.

آدرس :

تمامی حقوق برای نیکو ماشین محفوظ است. 

در بیرون کلیک کنید تا باکس مقایسه پنهان شود
مقایسه
09133683506