logo2

دستگاه میکسر اولیه (بار جور کن)

میکسر اولیه پخت سوهان که مواد اولیه را پخت و میکس می کند.

 

09133683506

دستگاه میکسر اولیه

میکسر های اولیه یا بارجور کن به صورت گازی می باشد. متریال دیگ و پاروی همزن از جنس استیل می باشد. دارای موتور 1.1 کیلووات با دور ثابت می باشد و دارای قابلیت نصب اینورتر جهت تغییر میزان سرعت پارو می باشد.

مجموعه نیکو ماشین دستگاه میکسر اولیه یا بار جور کن را در سایز های 250،200 و 300 لیتر تولید می کند.

دستگاه میکسر اولیه
دستگاه میکسر اولیه
دستگاه میکسر اولیه
دستگاه میکسر اولیه

مشاوره راه اندازی و ثبت سفارش

مجموعه ماشین سازی نیکو دستگاههای مورد نظر شما را با توجه به خواست و سفارش مشتری در کمترین زمان و با مناسبترین نرخ قیمت آماده و ارائه می کند. دستگاههای خط تولید گز و سوهان با نام درخشان ماشین سازی نیکو دارای ضمانت نامه یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی می باشد. دستگاهها قابلیت سفارشی سازی ابعاد و المانهای مجزا به خواست مشتری را دارا می باشند. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

man-services

یکی از خدمات مجموعه اصفهان طرح، طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری موادغذایی بخصوص در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان دراصفهان می‌باشد. مجموعه ما فعالیت حرفه‌ای خود را از سال1389  در زمینه  ساخت و تولید انواع قالب ‎ها صنعتی، طراحی و ساخت انواع استند و باکس تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تولید دستگاه‌های صنعتی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

در فرایند تولید و پخت گز دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از میان آنها می‌توان به دستگاه پهن کن سوهان اشاره کرد. از دستگاه پهن کن می‌توان برای فرآوری انواع مواد غذایی استفاده کرد. دستگاه پهن کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف را دارا می‌باشد. گروه صنعتی اصفهان طرح، طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع تولیدی گز و سوهان را با توجه به سفارشات مشتریان انجام می‌دهد.

دیگر محصولات

نیکو ماشین

راه های ارتباطی

راه های تماس با مجموعه ماشین سازی نیکو

تلفن

09139585565

مهندس زاده احمدی

تلفن

09133683506

مهندس اخوان پور

تلفن

09130331457

مهندس عباس زاده

ایمیل

info@nikoomachine.com

nikoomachinee@gmail.com

مجموعه صنعتی ماشین سازی نیکو با بیش از 50 سال سابقه درخشان، سعی در هموار کردن مسیر بهره‌وری و افزایش کیفیت و نرخ تولید صنایع غذایی گز و سوهان داشته است. استاندارد سازی و کیفیت بالا از مشخصه‌های بارز خطوط تولید گز و سوهان در مجموعه ماشین سازی نیکو می‌باشد.

آدرس :

تمامی حقوق برای نیکو ماشین محفوظ است. 

در بیرون کلیک کنید تا باکس مقایسه پنهان شود
مقایسه
09133683506