logo2

دستگاه پاتیل گز

دستگاه پاتیل گز یا دیگ پخت گز یکی از دستگاه‌های مهم در خط تولید گز می‌باشد. در فرایند تولید گز بدون در نظر گرفتن نوع آن به‌صورت آردی، لقمه‌ای و انواع دیگر دستگاه‌های اصلی از جمله دستگاه همزن گز، سفیده‌زن و دستگاه بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگاه پاتیل گز مجهز به دیگ بخار دومرحله‌ای برای پخت گز می‌باشد. مجموعه نیکوماشین مفتخر است تولید تمامی این دستگاه‌ها را از صفر تا صد انجام دهد.

0913-368-3506

ابعاد دلخواه دستگاه پاتیل گزِ مشتری، ثبت و یادداشت می‌شود. سپس در نرم‌افزارهای طراحی مهندسین مجموعه نیکوماشین، دستگاه را از صفر طراحی می‌کنند. ابعاد مدنظر، ستون‌های دستگاه، محل دقیق نصب دیگ، محل نصب موتور و همچنین کاور دستگاه طراحی می‌شود. سپس فایل خروجی دستگاه با لیزر برش می‌خورد دقیقا مشابه نرم‌افزار خروجی گرفته می‌شود. سپس مهندسین نصب دستگاه، دستگاه را از روی نقشه مونتاژ شروع به مونتاژ می‌کنند. دستگاه پس از تست‌های اولیه و همچنین نصب برد الکترونیکی و تابلو برق، آماده تحویل مشتری خواهد شد.

بدنه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ است و بگونه‌ای طراحی و ساخته شده است تا جهت استفاده در فروشگاه‌های قابل رویت ظاهری مناسب و زیبا داشته باشد. دستگاه پاتیل گز دارای یک تابلو برق ضد آب برای سهولت در شستشو دستگاه می‌باشد. همچنین دارای تابلو برق ثانویه با امکان تنظیم دور، نمایش دما دیگ و جایگاه تبلیغ فروشگاه شما می‌باشد.

دستگاه همزن گز برای همزدن انواع گز و حرارت دادن به خمیر شیرینی‌ها نیز کاربرد دارد. تمام مواد اولیه مرتبط با تولید گز در پاتیل گز ریخته شده و در مرحله پخت قرار می‌گیرد. در فرآیند حرارتی تولید گز، معمولاً از دیگ‌های دو جداره خاص استفاده می‌شود تا گرما به بیرون هدر نرود و بخار بین دو جداره جریان میابد و دما را به محصول مورد نظر انتقال می‌دهد تا محصول شروع به گرم شدن و در نهایت پخت محصول شود.

برای جلوگیری از اتلاف انرژی دیگ‌های پخت گز را کنارهم نصب می‌کنند و بخارات حاصل را توسط لوله‌ عایق‌بندی‌شده به دیگ بعدی منتقل می‌کنند. درواقع پاتیل گز با هوادهی و حرارت‌دهی، سیاه چاشنی را به گز تبدیل می‌کند. پاتیل‌های گز را از جنس آلومینیوم، مس و یا استیل می‌سازند. دستگاه پاتیل گز مورد نظر از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است.

دستگاه پاتیل گز

دستگاه پاتیل گزسازی مجهز به دیگ بخار دومرحله‌ای
جنس بدنه پاتیل گزپزی استیل ضد زنگ و اسکلت پروفیل فلزی
دارای بدنه شکیل و زیبا مناسب جهت استفاده در فروشگاه‌های قابل رویت
دارای تابلو برق واتر پروف جهت سهولت شستشو
دارای تابلو برق ثانویه جهت تنظیم دور، نمایش دما دیگ و تبلیغ فروشگاه شما
ظرفیت ورودی و خروجی دستگاه پاتیل گزسازی صد کیلوگرم در ساعت
دارای اینورتر برای تنظیم دور
دارای موتور و گیربکس ترک
پاتیل گزپزی دارای گارانتی یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی
برق مصرفی دستگاه سه فاز
دارای دیگ پخت گز دوجداره به ضخامت 3 میلیمتر
دستگاه پاتیل گز​
دستگاه پاتیل گز​
دستگاه پاتیل گز​

ویدیوی تست دستگاه:

مشخصات فنی

یکی از خدمات مجموعه اصفهان طرح، طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری موادغذایی بخصوص در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان در اصفهان می‌باشد. مجموعه ما فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1389  در زمینه  ساخت و تولید انواع قالب‌ها صنعتی، طراحی و ساخت انواع استند و باکس تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تولید دستگاه‌های صنعتی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

در فرایند تولید و پخت گز دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از میان آن‌ها می‌توان به دستگاه پهن‌کن سوهان اشاره کرد. از دستگاه پهن‌کن می‌توان برای فرآوری انواع مواد غذایی استفاده کرد. دستگاه پهن‌کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف را دارا می‌باشد. گروه مهندسین صنعتی اصفهان طرح و مجموعه نیکوماشین ، طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنایع تولیدی گز و سوهان را با توجه به سفارشات مشتریان انجام می‌دهد.

مشاوره راه اندازی و ثبت سفارش

مجموعه ماشین سازی نیکو دستگاههای مورد نظر شما را با توجه به خواست و سفارش مشتری در کمترین زمان و با مناسبترین نرخ قیمت آماده و ارائه می کند. دستگاههای خط تولید گز و سوهان با نام درخشان ماشین سازی نیکو دارای ضمانت نامه یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی می باشد. دستگاهها قابلیت سفارشی سازی ابعاد و المانهای مجزا به خواست مشتری را دارا می باشند. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

man-services
دیگر محصولات

خط تولید گز

راه های ارتباطی

راه های تماس با مجموعه ماشین سازی نیکو

تلفن

09139585565

مهندس زاده احمدی

تلفن

09133683506

مهندس اخوان پور

تلفن

09130331457

مهندس عباس زاده

ایمیل

info@nikoomachine.com

nikoomachinee@gmail.com

مجموعه صنعتی ماشین سازی نیکو با بیش از 50 سال سابقه درخشان، سعی در هموار کردن مسیر بهره‌وری و افزایش کیفیت و نرخ تولید صنایع غذایی گز و سوهان داشته است. استاندارد سازی و کیفیت بالا از مشخصه‌های بارز خطوط تولید گز و سوهان در مجموعه ماشین سازی نیکو می‌باشد.

آدرس :

تمامی حقوق برای نیکو ماشین محفوظ است. 

در بیرون کلیک کنید تا باکس مقایسه پنهان شود
مقایسه
09133683506