logo2

دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک

دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک دارای کاترلقمه زن و ویبراتوربرای پاشش نارگیل می‌باشد. دستگاه فوق جهت سهولت و سرعت تولید سوهان گزی طراحی و ساخته شده است. دستگاه دارای دو عدد غلتک تفلون و یک نوار نقاله استاندارد با قابلیت استفاده در صنایع خوراکی می‌باشد. دستگاه پهن کن سوهان گزی قابلیت کارکرد بصورت ممتد در حالت پایدار دارد و با وجود موتور قوی عملکردی بصورت بی‌صدا دارد.

۰۹۱۳-۹۵۸-۵۵۶۵

ابعاد دلخواه دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک مشتری، ثبت و یادداشت می‌شود. سپس در نرم‌افزارهای طراحی مهندسین مجموعه نیکوماشین، دستگاه را از صفر طراحی می‌کنند. ابعاد مدنظر، ستون‌های دستگاه، محل دقیق نصب دیگ، محل نصب موتور و همچنین کاور دستگاه طراحی می‌شود. سپس فایل خروجی دستگاه با لیزر برش می‌خورد دقیقا مشابه نرم‌افزار خروجی گرفته می‌شود. سپس مهندسین نصب دستگاه، دستگاه را از روی نقشه مونتاژ شروع به مونتاژ می‌کنند. دستگاه پس از تست‌های اولیه و همچنین نصب برد الکترونیکی و تابلو برق، آماده تحویل مشتری خواهد شد.

به کمک این دستگاه می‌توان خمیر سوهان گزی را قبل از پخت در ضخامت مورد نظر آماده و برش زد. در دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک، خمیر سوهان بعد از رد شدن از غلتک‌ها و برش توسط لقمه زن به کمک نوار نقاله بر روی میز آشپز قرار خواهد گرفت. می‌توان از این دستگاه در تولید گز، سوهان، سوهان گزی و انواع شیرینی جات استفاده کرد. با توجه به کاربرد دستگاه پهن کن می‌توان آن را برای مصارف مختلف شخصی سازی کرد. 

بطور مثال دستگاه فوق علاوه برعملکرد پهن کردن سوهان گزی و برش آن توسط  لقمه زن اجزا دیگری مانند ویبراتور برای پاشش نارگیل روی محصول سوهان گزی مورد نظر نیز دارد. در صورتی که دستگاه پهن کن سوهان کاتردار می‌تواند فقط عملکرد پهن کردن و برش توسط کاتر را انجام دهد.دستگاه دارای استانداردهای لازم برای مصارف صنایع غذایی می‌باشد. دستگاه پهن کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف دارد. دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک در ابعاد مختلف و بصورت سفارشی در مجموعه اصفهان طرح تولید و عرضه می‌گردد.

ویدیوی تست دستگاه:

دستگاه پهن کن سوهان گزی اتوماتیک

دستگاه جهت سهولت و سرعت تولید سوهان طراحی و ساخته شده
دارای گارانتی یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی
قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف
دستگاه ایمن با سرعت عملکرد بالا جهت تولید در ابعاد زیاد
قابلیت نظافت و تمیزکاری راحت و سریع دستگاه
دارای نوار نقاله استاندارد با قابلیت استفاده در صنایع غذایی
دستگاه پهن کن سوهان گزی دارای عملکردی بصورت بی‌صدا
دستگاه پهن کن سوهان گزی مجهز به کاترلقمه زن برای برش سوهان در ابعاد مورد نظر
این دستگاه مجهز به ویبراتور برای پاشش نارگیل و... است
قابلیت کارکرد دستگاه پهن کن سوهان بصورت ممتد در حالت پایدار
دارای دوعدد غلتک تفلون با قابلیت پهن کردن سوهان گزی در ضخامت مورد نظر
دستگاه فوق بصورت تک فاز با قابلیت استفاده در کارگاه‌های کوچک می‌باشد
تمامی قطعات بکار رفته در دستگاه بصورت سری سازی و استاندارد می‌باشد
دارای فن‌های خنک کننده برای قسمت‌های حساس که در اثر کارکرد ممتد امکان گرم شدن دارند
دارای دو موتور مجزا با قابلیت تنظیم سرعت و هماهنگ سازی که باعث افزایش قدرت کنترل کاربر می‌شود
درصورت بروز خرابی و عملکرد معیوب قطعات، با ارسال قطعات یدکی در کمترین زمان دستگاه مجدد تعمیر و راه‌اندازی می‌شود.
نیکوماشین
نیکوماشین

مشخصات فنی

یکی از خدمات مجموعه اصفهان طرح، طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری موادغذایی بخصوص در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان در اصفهان می‌باشد. مجموعه ما فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1389  در زمینه  ساخت و تولید انواع قالب‌ها صنعتی، طراحی و ساخت انواع استند و باکس تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تولید دستگاه‌های صنعتی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

در فرایند تولید و پخت گز دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از میان آن‌ها می‌توان به دستگاه پهن‌کن سوهان اشاره کرد. از دستگاه پهن‌کن می‌توان برای فرآوری انواع مواد غذایی استفاده کرد. دستگاه پهن‌کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف را دارا می‌باشد. گروه مهندسین صنعتی اصفهان طرح و مجموعه نیکوماشین ، طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنایع تولیدی گز و سوهان را با توجه به سفارشات مشتریان انجام می‌دهد.

مشاوره راه اندازی و ثبت سفارش

مجموعه ماشین‌سازی نیکو دستگاه‌های مورد نظر شما را با توجه به خواست و سفارش مشتری در کمترین زمان و با مناسب‌ترین نرخ قیمت آماده و ارائه می‌کند. دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان با نام درخشان ماشین سازی نیکو دارای ضمانت‌نامه یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی می‌باشد. دستگاه‌ها قابلیت سفارشی‌سازی ابعاد و المان‌های مجزا به خواست مشتری را دارا می‌باشند. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

man-services
دیگر محصولات

خط تولید سوهان گزی

راه های ارتباطی

راه های تماس با مجموعه ماشین سازی نیکو

تلفن

09139585565

مهندس زاده احمدی

تلفن

09133683506

مهندس اخوان پور

تلفن

09130331457

مهندس عباس زاده

ایمیل

info@nikoomachine.com

nikoomachinee@gmail.com

مجموعه صنعتی ماشین سازی نیکو با بیش از 50 سال سابقه درخشان، سعی در هموار کردن مسیر بهره‌وری و افزایش کیفیت و نرخ تولید صنایع غذایی گز و سوهان داشته است. استاندارد سازی و کیفیت بالا از مشخصه‌های بارز خطوط تولید گز و سوهان در مجموعه ماشین سازی نیکو می‌باشد.

آدرس :

تمامی حقوق برای نیکو ماشین محفوظ است. 

در بیرون کلیک کنید تا باکس مقایسه پنهان شود
مقایسه
09133683506