دستگاه پهن کن گز

دستگاه پهن کن گز از سری دستگاه های نسبتا به روز صنایع تولید گز به حساب می آید. این دستگاه ها وظیفه ی پهن کردن چانه های خارج شده از پاتیل گز سازی را برعهده دارد.

09133683506

background-of-coming-soon-with-a-clock_1017-5059

پهن کردن چانه های گز در کارگاه های گز سازی بزرگ دشوار و زمانبر است به همین خاطر دستگاه ها پهن گز می تواند راهکاری مطمئن باشد. زیرا میتوانید ضخامت های دلخواه را در کمترین زمان به صورت یکنواخت با طول دلخواه ایجاد کند.

از دیگر مزایای پهن کن گز ماشین سازی نیکو، اتوماتیک بودن و امکان تغییر ضخامت و طول گز به صورت الکترونیکی می‌باشد. به گونه ای که دیگر برای ایجاد ضخامت های مختلف گز نیاز به چرخاندن پیچ های تنظیم و چک کردن ضخامت با گیج نمی باشد و تنها با فشار دکمه ی اپراتور میتواند انواع ضخامت گز را ایجاد کند.
دستگاه پهن کن گز ماشین سازی نیکو به نوار نقاله های پلی اورتان که استاندارد های خوراکی را پاس میکند مجهز می باشد.
تمامی آرد مازاد به صورت اتوماتیک در مخزن دستگاه انباشت شده و باعث کثیفی کارگاه نمی شود. در ضمن با تمهیدات انجام شده مصرف آرد در دستگاه پهن کن ماشین سازی نیکو ب حداقل رسیده است.

مشاوره راه اندازی و ثبت سفارش

مجموعه ماشین سازی نیکو دستگاههای مورد نظر شما را با توجه به خواست و سفارش مشتری در کمترین زمان و با مناسبترین نرخ قیمت آماده و ارائه می کند. دستگاههای خط تولید گز و سوهان با نام درخشان ماشین سازی نیکو دارای ضمانت نامه یکساله قطعات الکتریکی و مکانیکی می باشد. دستگاهها قابلیت سفارشی سازی ابعاد و المانهای مجزا به خواست مشتری را دارا می باشند. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

man-services

یکی از خدمات مجموعه اصفهان طرح، طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری موادغذایی بخصوص در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های خط تولید گز و سوهان دراصفهان می‌باشد. مجموعه ما فعالیت حرفه‌ای خود را از سال1389  در زمینه  ساخت و تولید انواع قالب ‎ها صنعتی، طراحی و ساخت انواع استند و باکس تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تولید دستگاه‌های صنعتی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

در فرایند تولید و پخت گز دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، از میان آنها می‌توان به دستگاه پهن کن سوهان اشاره کرد. از دستگاه پهن کن می‌توان برای فرآوری انواع مواد غذایی استفاده کرد. دستگاه پهن کن فوق قابلیت سفارشی سازی برای مصارف مختلف را دارا می‌باشد. گروه صنعتی اصفهان طرح، طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع تولیدی گز و سوهان را با توجه به سفارشات مشتریان انجام می‌دهد.

دیگر محصولات

خط تولید گز

راه های ارتباطی

راه های تماس با مجموعه ماشین سازی نیکو

تلفن

09139585565

مهندس زاده احمدی

تلفن

09133683506

مهندس اخوان پور

تلفن

09130331457

مهندس عباس زاده

ایمیل

info@nikoomachine.com

nikoomachinee@gmail.com

مجموعه صنعتی ماشین سازی نیکو با بیش از 50 سال سابقه درخشان، سعی در هموار کردن مسیر بهره‌وری و افزایش کیفیت و نرخ تولید صنایع غذایی گز و سوهان داشته است. استاندارد سازی و کیفیت بالا از مشخصه‌های بارز خطوط تولید گز و سوهان در مجموعه ماشین سازی نیکو می‌باشد.

آدرس :

تمامی حقوق برای نیکو ماشین محفوظ است. 

در بیرون کلیک کنید تا باکس مقایسه پنهان شود
مقایسه
09133683506